novinky

PIO IS KNOCKING – MUSIC, MERCH AND MOVIES

Před nedávnem ohlášené nové album jihlavských veteránů začíná nabírat na konkrétních obrysech. PIO SQUAD opět roztáčejí kolotoč a první vlaštovkou, která z něj v dohledné době vypadne, bude klip k novince TVÁŘE, který natočili v nočních ulicích Prahy a při koncertě v klubu Storm ve spolupráci s produkčním týmem MakeIt Real a urban shopem IKONIK.

V textu Eurodel a Strejda Filí reagují na současný průser chladnoucích až zamrzlých vztahů a naznačují, že nedostatek vnímavosti jednoho vůči druhému vede k rozkladu společnosti. Zvukově a obrazově skladba spojuje chillfunkovou atmosféru na pozadí zářící metropole s odosobněnými tvářemi, které končí jako pouhé figuríny a plagáty ve výlohách. TVÁŘE si nekladou průlomové ambice slavnostního návratu, PIO jen chtějí zkrátit čekání na album plánované na letošní rok.

Premiéra klipu proběhne live v Havlíčkově Brodě již v sobotu 26. 3. v klubu OKO, online pak budete mít příležitost sledovat klip o týden později na kanálech PIO SQUAD. Na akci vystoupí taky mexický reggae zpěvák LENGUALERTA a v rámci oslav prvních narozenin IKONIK shopu budou mít fans poprvé možnost pořídit novou cammo edici triček hajzlů z Jihlavy.

STAY TUNED

fb event. https://www.facebook.com/events/553750724781484/

 

10

1413111202